Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Baldram - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

139 000 zł2 168 m² 64,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna, ul. Boczna

Nowe(Baldram + 19 km)

335 000 zł3 527 m² 94,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne - nowe, woj. Kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych o ogromnym potencjale, idealnych zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gniew(Baldram + 15 km)

141 000 zł940 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 940 m , położoną na terenie nowo powstającego osiedla w miejscowości Gniew, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Bronowo

Bronowo(Baldram + 25 km)

175 000 zł1 375 m² 127,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka , w cudownej scenerii. Chcesz odnaleźć spokój i swoje miejsce na ziemi? Oto czeka na Ciebie wyjątkowa propozycja. Wśród zieleni, śpiewu ptaków i błękitu jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chojna

Chojna(Baldram + 12 km)

315 040 zł1 969 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w miejscowości Chojna obręb Kolonia, wieś kaszubska z ciekawą historią liczoną od 1873r., położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł32 292 m² 58,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 3,2292 ha, położona tuż obok nowopowstającego osiedla Wierzyca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Sypanica

Sypanica(Baldram + 14 km)

185 000 zł1 250 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyjątkowa działka o powierzchni 1250 m , położona w miejscowości Sypanica, gmina Prabuty. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie jeziora Orkusz, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Ryjewo

Ryjewo(Baldram + 10 km)

189 000 zł2 000 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko w Keller Williams! Przedmiotem oferty jest działka 2000 m z własnym sosnowym zakątkiem - Oaza spokoju w Ryjewie (17 km od Kwidzyna). Działka oraz droga dojazdowa do niej są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Sztum

Sztum(Baldram + 19 km)

749 000 zł10 737 m² 69,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przemysłowe w Pomorskiej specjalnej strefie ekonomicznej w Sztumie. Lokalizacja Nieruchomości znajdują się na granicy z miastem Sztum. Działka Nieruchomość o powierzchni 10.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kaniczki

Kaniczki(Baldram + 14 km)

99 000 zł3 078 m² 32,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 3077 m2 zlokalizowaną w miejscowości Kaniczki Gmina Sadlinki. Działka zgodnie z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Baldram

Baldram,pomorskie

85 000 zł1 166 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta skierowana do sprzedaży składa się z dwóch działek o powierzchni 583 m2 każda.Połozone są w miejscowości Baldram oddalone od centrum miasta Kwidzyna 4 km.Sprzedaż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij